ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/22
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Katarzyna Dmochowska - RSS

Katarzyna Dmochowska

e-mail
Facebook
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Katarzyna Dmochowska, Warszawianka. Z wykształcenia jest geologiem i zdobyła tytuł magistra na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Ochrona Środowiska. Jest Sekretarzem Warszawskiego Koła Zielonych 2004 oraz członkinią Komisji Dialogu Społecznego do spraw Środowiska.
Kandydatka na Radną Dzielnicy Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy, lista nr 1, okręg 3, miejsce 6, KW SLD.Na co dzień zajmuje się doradztwem w zakresie Ochrony Środowiska.
W 2008 r. odbyła staż w Parlamencie Europejskim w Departamencie EMAS ( Eco- Management and Audit Scheme), gdzie zajmowała się usprawnieniem gospodarki odpadami i kalkulacjami śladu węglowego (carbon footprint).
Zwolenniczka zrównoważonego rozwoju.
Interesuje się fotografią oraz uwielbia podróże po krajach gdzie jeszcze turystyka ani pieniądz nie zdążyły zniszczyć piękna ludzi ani zmienić krajobrazów.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Dodatkowe informacje

WARSZAWA- Śródmieście: Startuje w okręgu nr 3, miejsce 6,
Na walnym zebraniu 11 stycznia koło warszawskie wybrało nowe władze. Przewodniczącymi koła zostali: Elżbieta Hołoweńko i Przemysław Wiśniewski. W skład zarządu weszli również: Jakub Grabiec (skarbnik), Bogumił Kolmasiak (sekretarz) i Katarzyna Dmochowska.


Nowoczesność miast nie mierzy się już liczbą inwestycji, lecz ich jakością i wpływem na życie mieszkanek i mieszkańców. Atrakcyjne miasto, przyjazne do życia, budowane i rozwijane jest w sposób zrównoważony. Liczy się nie tylko dobrobyt gospodarczy, liczba miejsc pracy, ale także równowaga społeczna, aspekty środowiskowe, wymagania kulturalne i zdrowotne oraz skuteczność instytucji.


Zieloni wystawiają swoich kandydatów i kandydatki w wyborach samorządowych w całej Polsce. Z dumą przedstawiamy listę naszych kandydatek i kandydatów!
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,510,153 Unikalnych wizyt