ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/05/22
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Karol Zamojski - RSS

Karol Zamojski

e-mail
tel. 696898959
Strona www
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

członek rady krajowej, przewodniczący koła toruńsko-bydgoskiego, filozof, innowator i aktywista społeczny

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Polecane strony:

http://verte.art.pl
W sobotę 4 września 2010 r. w bydgoskim klubie Eljazz odbyło się spotkanie założycielskie bydgoskiego koła Zielonych 2004.


8 marca 2010 w Klubie Artystycznym Eljazz odbyła się debata "Równość praw = równość szans? Czyli po co bydgoszczankom i bydgoszczanom feminizm", z udziałem: Grażyny Ciemniak (posłanki na Sejm RP), Marii Gałęski (Partia Kobiet) oraz Emilii Walczak (Zieloni 2004). Co z niej wynika, co napisały lokalne gazety?


W czwartek 28 stycznia 2010 w Klubie Artystycznym Eljazz w Bydgoszczy odbyła się debata: „Jaka będzie polityka z parytetem? O równościowej kulturze politycznej”, z udziałem Zielonych i ich sympatyków / sympatyczek.


Klub Krytyki Politycznej w Bydgoszczy zaprasza w czwartek 5 LISTOPADA 2009 do Teatru Polskiego im. H. Konieczki w Bydgoszczy (al. A. Mickiewicza 2) na pokaz bezprecedensowego filmu "Podziemne państwo kobiet" oraz debatę poświęconą tematowi aborcji. Start o godz. 19.


O (nie)zrównoważonym transporcie w Bydgoszczy piszą: Emilia Walczak, Karol Zamojski i Paweł Fischer-Kotowski z Zielonych 2004 oraz Łukasz Juszczak z Bydgoszczy Rowerowej.


Kończący się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu jest doskonałym czasem do dyskusji nad problemem funkcjonowania systemu transportowego w miastach. Jakie są dylematy rozwoju systemu transportu zrównoważonego? Jakie są skutki dostosowywania miast do potrzeb samochodów? Czy miasto jest przestrzenią społeczną, czy przestrzenią dla transportu? Jednocześnie należy zadać sobie pytanie, jak i przez kogo powinny być kształtowane miasta nowej generacji.


Kandydaci i kandydatki zgłoszeni przez partię Zieloni 2004 na wspólną listę KKW PdP CentroLewica (PD – SdPl – Zieloni) LISTA NR 7


Koalicyjny Komitet Wyborczy PdP – CentroLewica (PD – SDPL – Zieloni 2004) zarejestrował listy do Parlamentu Europejskiego we wszystkich trzynastu okręgach. Z list CentroLewicy o mandat europosła ubiegać się będzie 25 kandydatek i kandydatów z Zielonych bądź przez nas rekomendowanych, a wśród nich prof. Magdalena Środa, startująca z jedynki w okręgu nr 6 (łódzkim). Przewodniczący partii Dariusz Szwed startuje z pierwszego miejsca w okręgu nr 1 (pomorskim), a przewodnicząca partii Agnieszka Grzybek z trzeciego miejsca w okręgu nr 4 (Warszawa 1).


Z okazji 8 marca zapraszamy do lektury „Wiadomości Feministycznych” pod redakcją Beaty Maciejewskiej i Beaty Nowak. W numerze m.in.: rozmowa z Małgorzatą Tkacz-Janik i prof. Magdaleną Środą oraz: Agnieszka Graff, Kinga Dunin, Kazimiera Szczuka, Olga Tokarczuk...


Wiadomosci KlimatyczneZ okazji Szczytu Klimatycznego Zieloni 2004 wydadzą specjalną gazetę Wiadomości Klimatyczne. Będzie ona rozdawana bezpłatnie uczestnikom konferencji oraz licznych wydarzeń klimatycznych odbywających się w grudniu w Poznaniu. Prezentujemy spis treści pierwszego numeru.


W ramach spotkania "Globalne zagrożenia - lokalne rozwiązania" Beata Maciejewska i Dariusz Szwed, autorzy publikacji "Zielone miasto nowej generacji" poprowadzą prezentację i dyskusję nt. zarządzania przestrzenią miejską w dobie globalnych zagrożeń.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,642,523 Unikalnych wizyt