ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/05/23
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Justyna Myk - RSS


Można sobie obejrzeć ;-)


"Dzieci - nasza przyszłość!" - pod tym hasłem kandydatka Justyna Myk prowadziła swoją kampanię parlamentarną na ulicach Ostródy.


21/09/2005
Mój spot wyborczy
Zapraszam do obejrzenia mojego spotu wyborczego.


W ostatnim tygodniu kampanii Zielona Brygada dzielnie przemierza ulice Elbląga , rozdając materiały wyborcze Justyny Myk - zielonej kandydatki do Sejmu z okręgu 34.


Kandydatka Zielonych z okręgu 34 - Justyna Myk przeprowadziła na ulicach Elbląga akcje informacyjną dotyczącą edukacji.


Ósmego września o godzinie 14.30 w pubie „Jedynka” w Elblągu , Bożena Łopacka , Karolina Wasielewska oraz gospodyni spotkania - Justyna Myk, startujące w wyborach do Sejmu z listy Socjaldemokracji Polskiej okręgu 34, podpisały„Kartę Kobiet Elblaga”.


W środę 31 sierpnia Justyna Myk kandydująca do sejmu w okręgu 34, przeprowadziła w Elblągu akcję "Truskawki słodsze niż cukierki" promującą zdrową żywnośc i lokalnerynki pracy.


Skuteczna egzekucja alimentów: już jednorazowe niewywiązanie się z płacenia alimentów lub zapłacenie niepełnej sumy musi uruchamiać machinę egzekucyjną (w tej chwili zaległość musi wynieść 3 miesiące!), zwiększenie zakresu działań komornika w sprawach dotyczącychegzekucji alimentów ; Kobiety:aktywizacja kobiet na wsiach , firmy przyjazne kobietom , liberalizacja ustawy antyaborcyjnej , dostępność środków antykoncepcyjnych.


Wczoraj kandydatki partii: Maciejewska, Masny oraz Justyna Myk wraz z Claude Turmes, wiceprzewodniczącym Grupy Zielonych w Parlamencie Europejskim, przechadzały się po targu warzywnym w gdańskiej hali targowej. Propagowały tam "zielone idee" - ekologię i zdrową żywność.


Justyna Myk, startująca w okręgu 34 z ostatniego miejsca na liście, została przedstawiona na Pikniku Wyborczym w Elblągu jako młoda, energiczna, walcząca o równouprawnienie pedagożka . W trakcie trwania imprezy w Zielonym Namiocie były rozdawaneulotki , znaczki i nektarynki .


Kanał ostródzko – elbląski z roku na rok staje się coraz płytszy. Już od jakiegoś czasu nie mogą nim przepływać większe statki.


Elektrociepłownia Elbląg, prowadzi badania nad możliwością zastosowania biomasy. Są plany wdrożenia do 2006 jednego z dwu rozwiązań wykorzystujących biomasę : możliwa jest budowa generatora spalin lub wykorzystanie technologii przygotowywania suchego pyłu drzewnego.


Zmiana podejścia do ról społecznych kobiet i mężczyzn wymagałaby zrewolucjonizowania całego systemu wartości człowieka wychowanego w patriarchalnej kulturze ,ale dałaby jednocześnie możliwość realizowania się kobietom i mężczyznom w różnych dziedzinach życia społecznego.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,647,365 Unikalnych wizyt