ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/05/23
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Jerzy Niczyporuk - RSS

Jerzy Niczyporuk

e-mail
tel. 664092922
Strona www 2
Facebook
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Terapeuta i masażysta kadry olimpijskiej, nauczyciel akademicki, twórca Szkoły Masażu i Terapii Naturalnych Fundacji FER.
Redaktor miesięcznika Wegetariański Świat.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Polecane strony:

STRONA KANDYDATA - wybory do Sejmu 2011:
www.family.jgora.pl/wybory />
http://wegetarianski.net/ /> www.biobar.eu/
Na czym polega prawo do miasta? Czy polskie miasta są dobrze rządzone? Czy polskie miasta są demokratyczne? Co mogą zmienić miejskie ruchy społeczne? Zapraszamy do lektury nowego numeru "Zielonych Wiadomości"!


Jerzy Niczyporuk z Partii Zielonych spytał, dlaczego zignorowane zostały wyniki konsultacji społecznych poprzedzających remont parku: - Jeśli 60 proc. uczestników opowiedziało się przeciw jego ogrodzeniu, to czemu postawiono wokół ten potężny parkan?


Program zrealizowany przez NTV Warszawa. Artur Dobrowolski zaprosił do studia byłego ministra środowiska Macieja Nowickiego oraz członka Partii Zielonych Jerzego Niczyporuka na rozmowę w temacie - Odnawialne Źródła Energii.


Zieloni proponują Polkom i Polakom nowe otwarcie – Zielony Nowy Ład, którego fundamentami są: rozwój, który nie będzie prowadził do zwiększania się nierówności społecznych i degradacji środowiska; tysiące miejsc pracy w zielonych sektorach gospodarki; świeckie państwo; respektowanie praw kobiet i mniejszości; rozwój kultury i nauki.


Radek Gawlik, który gościł w naszej gminie z wykładem na temat zagrożeń uranowych został wybrany przez Kongres Zielonych przewodniczącym partii. Gratulujemy i liczymy na dalszą współpracę w obronie Sudetów przed skażeniem radioaktynym.


Radek Gawlik, który gościł w naszej gminie z wykładem na temat zagrożeń uranowych został wybrany przez Kongres Zielonych przewodniczącym partii. Gratulujemy i liczymy na dalszą współpracę w obronie Sudetów przed skażeniem radioaktynym.


Wolność od atomu prawem człowieka. Wśród protestujących członkowie Zielonych, m.in. Jerzy Niczyporuk i Marek Kryda.


Popieram kandydaturę Jurka Niczyporuka, którego znam od kilkunastu lat jako człowieka oddanego ekologii, działacza społecznego, który zawsze był wierny ideałom w które wierzy.


Prosimy o wydanie negatywnej decyzji w sprawie środowiskowych uwarunkowań w sprawie badań złoża uranu w Kopańcu. Prosimy o zakwestionowanie opracowania wpływu na środowisko.


Jerzy Niczyporuk: Wniosek o przeprowadzenie tych badań złożony przez firmę komercyjną wskazuje na przygotowania do przyszłej eksploatacji złoża uranu, co budzi zrozumiały niepokój.


Zastanawiasz się, jak wyglądają programy wyborcze głównych partii politycznych? Ciekawi Cię, jak wygląda bilans 4 lat rządów koalicji PO i PSL? Zastanawiasz się, jak wyglądają najważniejsze wyzwania, stojące przed Polską w najbliższych latach? Jeśli na co najmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś "tak", to najnowsze Zielone Wiadomości, redagowane przez Beatę Nowak oraz Adama Ostolskiego, to lektura obowiązkowa!
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,646,970 Unikalnych wizyt