ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/21
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Jakub Grabiec - RSS
Na walnym zebraniu 11 stycznia koło warszawskie wybrało nowe władze. Przewodniczącymi koła zostali: Elżbieta Hołoweńko i Przemysław Wiśniewski. W skład zarządu weszli również: Jakub Grabiec (skarbnik), Bogumił Kolmasiak (sekretarz) i Katarzyna Dmochowska.


Z przyjemnością informujemy, że wybraliśmy dziś nowe władze koła warszawskiego. Przewodniczącymi zostali: Elżbieta Hołoweńko i Mateusz Urban, skarbnikiem - Jakub Grabiec, zaś w skład nowo powołanej Rady Koła weszli: Bartłomiej Kozek, Irena Kołodziej, Adam Ostolski, Agnieszka Grzybek, Magdalena Mosiewicz i Beata Nowak.


Naszym zdaniem urzędnicy odpowiedzialni za kontrolowanie finansów partii żyją w innym świecie, nie znają realiów i nie zadają sobie trudu wnikliwej analizy przepisów, które w istocie nie zabraniają takiego postępowania. Dlatego też Zieloni będą udowadniać swoje racje w sądzie.


Większość haseł Janusz Palikot żywcem przejął od nas. Jakub Grabiec i Bartłomiej Kozek odpowiadają na pytania dziennika "Metro".


Jakub Grabiec, skarbnik Zielonych, opowiada o presji na istniejące w Warszawie pomniki przyrody.Zobacz wideo TVP Warszawa.


W dniach od 16 do 18 kwietnia obradował w Warszawie IV Kongres partii Zieloni. W jego trakcie delegatki i delegaci z całego kraju dyskutowali na temat aktualnej sytuacji politycznej, strategii partii, a także przyjęli szereg uchwał programowych i dokonali wyboru nowych władz. Ze względu na żałobę narodową w związku z katastrofą prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, Kongres miał charakter zamknięty.


- Tym razem administracja publiczna ugięła się pod presją inwestora, który na warszawskim Mokotowie chce wybudować hotel. Początki batalii okolicznych mieszkańców z inwestorem sięgają już 2006 roku, kiedy to dokonano nielegalnej wycinki 19 drzew – mówi Jakub Grabiec, członek zarządu Zielonych 2004 i koła warszawskiego.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,502,222 Unikalnych wizyt