ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/05/23
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Jakub Gołębiewski - RSS

Jakub Gołębiewski

e-mail
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Absolwent MISH UMK ze specjalnością antropologia kulturowa, którą wybrał z zamiłowania do podróży i z potrzeby zrozumienia innych. Uczestnik wydarzeń, raczej nie turysta. Obserwator podczas III tury wyborów prezydenckich na Ukrainie (Kuczma vs Juszczenko). Uczestnik niemiecko-polsko-ukraińskich projektów badawczych.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Dodatkowe informacje

Jakub Gołębiewski - absolwent MISH UMK ze specjalnością antropologia kulturowa, którą wybrał z zamiłowania do podróży i z potrzeby zrozumienia innych. Uczestnik wydarzeń, raczej nie turysta. Obserwator podczas III tury wyborów prezydenckich na Ukrainie (Kuczma vs Juszczenko). Uczestnik niemiecko-polsko-ukraińskich projektów badawczych. Oddany idei zrównoważonego rozwoju, którą rozumie przede wszystkim jako gotowość do współdziałania i włączania otaczających ludzi - nikt kto tego nie chce, nie powinien zostać pominięty. Jako świadomy konsument głosuje portfelem. Aktywny członek Toruńskiej Kooperatywy Spożywczej - grupy na rzecz bezpośredniej wymiany między toruńskimi konsumentami, a regionalnymi rolnikami. Piwowar domowy. Członek Buddyjskiej Wspólnoty Zen KANNON. Jako buddysta, poczuwa się do odpowiedzialności za sytuację otaczającego świata. Dlatego zdecydował się wstąpić do partii politycznej - "Umiesz liczyć? Licz na siebie!".
Toruńskie koło partii “Zieloni” zaprasza na spotkanie założycielskie Zielonego Klubu Dyskusyjnego. Zapraszamy wszystkich, którym bliskie są idee zrównoważonego rozwoju, solidarności, ekologii, społeczeństwa obywatelskiego. Chcemy stworzyć przestrzeń do wyrażania powyższych idei i realizowania ich w praktyce.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,646,983 Unikalnych wizyt