ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/03/21
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Grzegorz Laszuk - RSS

Grzegorz Laszuk

Facebook
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

autor grafik Zielonych 2004, m.in. kartek kampanijnych.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Dodatkowe informacje

WARSZAWA-Mokotów Z list Komitetu Wyborczego SLD startuje w okręgu nr 3, miejsce 7.
Pamiętam pewną sytuację sprzed roku przy okazji wyborów samorządowych. KP znów nie wyczuła tego, co się dzieje w realu. Na jakimś spotkaniu pokłóciłem się z Dorotą Głażewską – ogłosiłem wtedy, że startuję w wyborach samorządowych z ramienia Zielonych 2004, a KP wciąż wtedy nie widziała potencjału, jaki daje udział w tych wyborach. Nie chciała wchodzić do polityki, nawet tej samorządowej, realnej, która uczy, jak wygląda praktykowanie polityki w ogóle. Tam trzeba się zajmować konkretnym wodociągiem czy domem kultury w jakimś powiatowym miasteczku. KP nie zachęcała swoich ludzi do tego, żeby weszli w samorządową politykę, która pozwala się otrzaskać z czymś realnym. To był jasny sygnał, że ta sfera ich tak naprawdę nie interesuje. - mówi Grzegorz Laszuk w rozmowie z Agatą Diduszko-Zyglewską Cały wywiad w piśmie Dwutygodnik. Strona Kultury.


Zapraszamy do lektury najnowszego numeru "Zielonych Wiadomości", które tym razem biorą pod lupę energetykę - temat ważny w obliczu planów budowy elektrowni jądrowej przez rząd Donalda Tuska. W licznych wywiadach i artykułach przybliża rzeczywiste koszty i zagrożenia wynikające z eksploatacji elektrowni atomowych.


Zieloni wystawiają swoich kandydatów i kandydatki w wyborach samorządowych w całej Polsce. Z dumą przedstawiamy listę naszych kandydatek i kandydatów!


Nowoczesność miast nie mierzy się już liczbą inwestycji, lecz ich jakością i wpływem na życie mieszkanek i mieszkańców. Atrakcyjne miasto, przyjazne do życia, budowane i rozwijane jest w sposób zrównoważony. Liczy się nie tylko dobrobyt gospodarczy, liczba miejsc pracy, ale także równowaga społeczna, aspekty środowiskowe, wymagania kulturalne i zdrowotne oraz skuteczność instytucji.


W dyskusji o ekologii politycznej w ramach festiwalu "Malta" udział wzięli: Maciej Gdula, Grzegorz Laszuk, Adam Ostolski i Marek "Sanczo" Piekarski.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,377,120 Unikalnych wizyt