ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/24
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Nasi Ludzie « Elżbieta Jagiełło

Elżbieta Jagiełło

Elżbieta Jagiełło

e-mail: elzbieta.jagiello@zieloni2004.pl

Status: Członkini

Zobacz artykuły: Elżbieta Jagiełło - RSS

Należy do: Koło radomskie

Kampanianie / Tematy: Jedz LepiejMasz prawo się bronićPrzyrodaRówne SzanseZielone MiastoNotka bio:W Radomiu i regionie radomskim jestem szefową kilku organizacji pozarządowych, które kolejno wymienię:1. Przedwyborcza Koalicja Kobiet w Radomiu. Jest to organizacja, która zajmuje się promowaniem kobiet, zachęcaniem ich i motywowaniem do szerszego uczestnictwa w życiu społecznym i politycznym. Jesteśmy zwolenniczkami parytetu, prawa kobiet do wyboru w kwestii praw reprodukcyjnych, chcemy dostępu do nowoczesnej, refundowanej antykoncepcji i rzetelnej edukacji seksualnej.

W Przedwyborczej Koalicji Kobiet piastuję funkcję koordynatorki regionalnej.2. Koalicja Kobiet Europejskich w Radomiu zajmuje się równym statusem płci kobiet i mężczyzn, wyrównywaniem szans, walką z dyskryminacją. Zajmujemy się wdrażaniem standarów europejskich na grunt radomski. Najbardziej medialną akcję była „Bezpieczna taksówka”. Gościła u nas pani wicepremier Izabela Jaruga-Nowacka, z którą mamy stały i bardzo dobry kontakt.

W Koalicji Kobiet Europejskich piastuję funkcję prezeski.3. Fundacja Kobiet Polskich „Zawsze Zdrowa i Aktywna” w Radomiu to organizacja zajmująca się promocją zdrowia osób dojrzałych, ze szczególnym nastawieniem na kobiety. Naszym celem jest edukacja zdrowotna, profilaktyka i wczesna diagnostyka. Naszą najbardziej medialną akcją była akcja „Różowa Konwalia” dot. Walki z rakiem szyjki macicy. Sprowadziłyśmy z Holandii jednorazowy, sterylny sprzęt do pobierania cytologii, który rozdawałyśmy nieodpłatnie kobietom. Patronat nad tą akcję objęła min. Magdalena Środa. Nasza najbliższą akcję będą nieodpłatne badania w kierunku osteoporozy, które odbędą się w drugiej połowie września br. Badaniami objęte będzie 500 radomianek. Akcja możliwa będzie dzięki owocnej współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Zdrowia Kobiet w Radomiu, której szefuje prof. Zbigniew Banaczek. Naszym gościem honorowym był prof. Marek Balicki minister zdrowia. Pragnę zaznaczyć, że jesteśmy zapraszane na konsultacje do Ministerstwa Zdrowia.

W Fundacji Kobiet Polskich „Zawsze Zdrowa i Aktywna” piastuję funkcję Liderki.Proszę Państwa myślę, że moje umiejętności i doświadczenie nabyte w pracy w organizacjach pozarządowych będą atutem w mojej pracy parlamentarnej. Moim hasłem wyborczym jest „Czas na zmiany, głosuj na kobiety”

Głosujcie Państwo na mnie!!!!

Polecane strony:

Wywiad z Elżbietą Jagiełło:
http://www.sld-mazowsze.pl/index2.php?c=4&id=502


3 ostatnie artykuły powiązane z Elżbieta Jagiełło:
Elżbieta Jagiełło w portalach społecznościowych:profil ostatnio edytowany dnia: 20-08-2011, 11:30

Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,517,301 Unikalnych wizyt