ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/22
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Agata Czarnacka - RSS

Agata Czarnacka

e-mail
Strona www
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Filozofka, feministka, tłumaczka, w Zakładzie Etyki Uniwersytetu Warszawskiego kończy doktorat poświęcony kategorii normalności w psychoanalizie i feminizmie.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Dodatkowe informacje

WARSZAWA Z list Komitetu Wyborczego SLD startują: Do Rady Miasta Stołecznego Warszawy: – okręg nr 7 Targówek, Rembertów, Wawer i Wesoła, miejsce 7,
Zieloni wystawiają swoich kandydatów i kandydatki w wyborach samorządowych w całej Polsce. Z dumą przedstawiamy listę naszych kandydatek i kandydatów!


Nowoczesność miast nie mierzy się już liczbą inwestycji, lecz ich jakością i wpływem na życie mieszkanek i mieszkańców. Atrakcyjne miasto, przyjazne do życia, budowane i rozwijane jest w sposób zrównoważony. Liczy się nie tylko dobrobyt gospodarczy, liczba miejsc pracy, ale także równowaga społeczna, aspekty środowiskowe, wymagania kulturalne i zdrowotne oraz skuteczność instytucji.


Mieszkania komunalne i ochrona zdrowia, pomysły na przyjazny transport i politykę kulturalną, rozmowy o założeniach budżetowych na 2011 rok i o tym, jak budować miasto przyjazne rodzicom i dzieciom... Zapraszamy do lektury wyborczego numeru "Zielonych Wiadomości" (warszawskich)!


Zaczynam dochodzić do wniosku, że istotą polskiej „jedności narodowej” jest w rzeczywistości zgrabne uporządkowanie [się] względem dwóch biegunów. Dwa kolory mundurków, jednolicie wrogie zachowania wobec tych w kolorze dopełniającym i pełna absolucja dla tych w moich barwach - pisze Agata Czarnacka.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,510,041 Unikalnych wizyt