ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/22
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Agata Anacik - RSS
Krakowscy Zieloni2004 serdecznie zapraszają na debatę w Salonie Klubu PodJaszczurami, Rynek Główny 8, we wtorek, 30.05.2006r.


Fundacja LORGA i wortal Lesbijka.org zapraszają na organizowaną przy wsparciu fundacj im.Róży Luksemburg debatęKobiety w polityce. W debacie udział weźmie Agata Anacik - sympatyczka Zielonych 2004.


Podziękowania: za głosy na mnie, za głosy na Zielonych, za zaufanie.


Będę działać na rzecz powiększenia przestrzeni publicznej dla mniejszości etnicznych, religijnych i seksualnych!


Byłam na Targach Rolniczych w Nawojowej, a potem trasą wzdłuż Dunajca dotarłam do Krynicy, Muszyny, Piwnicznej, Starego Sącza.... ale wcześniej przytrafiła się niezapomniana wieś Milka!


Sądecczyzna jest piękna. Temu faktowi nie da się zaprzeczyć! Stary Sącz, Krynica, Piwniczna... Warto choćby odwiedzić Sądecki Park Etnograficzny! Sądecczyzna jest mi bliska nie tylko z powodów czysto turystycznych, ale również dlatego, że zamieszkiwali ją... Łemkowie i Romowie.


Będę wspierać i promować agroturystykę oraz gospodarstwa ekologiczne jako doskonały sposób na połączenie przedsiębiorczości z ekologią!


Będę dążyć do zmiany funkcjonowania polskich szkół w myśl zasady: integracja poprzez edukację!


Będę działać na rzecz przejrzystości instytucji publicznych oraz zachęcać władze lokalne do konsultacji i współpracy z organizacjami pozarządowymi.


Partię Zielonych 2004 tworzą ludzie, którzy wcześniej działali społecznie na rzecz praw człowieka, ekologii, przeciwdziałania dyskryminacji. Postanowiliśmy wejść do polityki, bo chcemy dalej pracować na rzecz tych wartości, wzmacniać społeczeństwo obywatelskie i przywrócić polityce etyczny wymiar.
24 lipca w Warszawie odbył sie Konwent Wyborczy Zielonych 2004. Zaprezentowane zostały zielone kandydatury, w tym kandydatka w okręgu nr 14 - Nowy Sącz


W Małopolsce Zieloni 2004 wystawiają do sejmu trzy kandydatury kobiece... oraz jedną kandydaturę męską ale zadeklarowanego feministy;-) Zieloni 2004 to jedyna partia w której obowiązuje zasada partytetu, a wszystkie stanowiska są obsadzane zarówno przez kobietę jak i przez mężczyznę! Tylko pozytywna dyskryminacja - wprowadzenie parytetu - pozwoli na zwiększenie udziału kobiet w życiu publicznym.


Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,510,029 Unikalnych wizyt