ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/05/23
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Adrian Kołodziejczyk - RSS

Adrian Kołodziejczyk

e-mail
tel. 503-944-845
Strona www
Facebook
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Dziękuje wszystkim za 2514 głosów w wyborach do Sejmiku Śląskiego. To dużo i dobry wynik. mandat był w zasiegu dzięki waszym niezależnym zielonym głosom.

Ma 36 lat. Urodził się i mieszka w Sosnowcu. Studiował kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Od 10 lat z pasją zajmuje się organizacją imprez wszelakich.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Zieloni wystawiają swoich kandydatów i kandydatki w wyborach samorządowych w całej Polsce. Z dumą przedstawiamy listę naszych kandydatek i kandydatów!


100% równych szans? Na czym polega prawo do miasta? Czy polskie miasta są dobrze rządzone? Czy polskie miasta są demokratyczne? Co mogą zmienić miejskie ruchy społeczne? Zapraszamy do lektury "Zielonych Wiadomości"!


Adrian Kołodziejczyk i Maciej Smykowski na rzecz lepszej informacji o żywności, którą jemy.


Nasi współobywatele, którzy, na co dzień są kłopotem powinni w sposób humanitarny i fachowy otrzymać pomoc według rzeczywistych szans i otrzymać możliwość pełnego powrotu do społeczeństwa.Wiemy, że różnice pomiędzy ludźmi nie muszą być źródłem konfliktów i wierzymy, że mogą stanowić dobra podstawowe wspólnego dynamicznego rozwoju.


Kandydaci i kandydatki zgłoszeni przez partię Zieloni 2004 na wspólną listę KKW PdP CentroLewica (PD – SdPl – Zieloni) LISTA NR 7


Koalicyjny Komitet Wyborczy PdP – CentroLewica (PD – SDPL – Zieloni 2004) zarejestrował listy do Parlamentu Europejskiego we wszystkich trzynastu okręgach. Z list CentroLewicy o mandat europosła ubiegać się będzie 25 kandydatek i kandydatów z Zielonych bądź przez nas rekomendowanych, a wśród nich prof. Magdalena Środa, startująca z jedynki w okręgu nr 6 (łódzkim). Przewodniczący partii Dariusz Szwed startuje z pierwszego miejsca w okręgu nr 1 (pomorskim), a przewodnicząca partii Agnieszka Grzybek z trzeciego miejsca w okręgu nr 4 (Warszawa 1).


Od kilku dni nie kupimy w aptekach tradycyjnego rtęciowego termometru. Co prawda używanie tych, które znajdują się w domach nie jest zakazane, ale Komisja Europejska nie zgodziła się na ich dalszą sprzedaż, zakazała także ich dalszej produkcji. Dlaczego tradycyjny termometr z rtęcią przechodzi do lamusa? - w artykule Piotra Celeja decyzję komentuje Adrian Kołodziejczyk.


W dniu 10 marca o godz. 14.00 w Katowicach ul. Stawowa (obok żaby) odbędzie się akcja Solidarności z okupowanym Tybetem upamiętniająca 50. rocznicę Tybetańskiego Powstania Narodowego (10 marca 1959 r.). Tego dnia, podobne akcje odbędą się m.in. w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gnieźnie, Katowicach, Lublinie, Opolu, Poznaniu, Pszczynie, Gdyni, Warszawie i Wrocławiu. Zieloni 2004 wspierają ogólnopolską kampanię Solidarności z Tybetańczykami


Z okazji 8 marca zapraszamy do lektury „Wiadomości Feministycznych” pod redakcją Beaty Maciejewskiej i Beaty Nowak. W numerze m.in.: rozmowa z Małgorzatą Tkacz-Janik i prof. Magdaleną Środą oraz: Agnieszka Graff, Kinga Dunin, Kazimiera Szczuka, Olga Tokarczuk...


Wiadomosci KlimatyczneZ okazji Szczytu Klimatycznego Zieloni 2004 wydadzą specjalną gazetę Wiadomości Klimatyczne. Będzie ona rozdawana bezpłatnie uczestnikom konferencji oraz licznych wydarzeń klimatycznych odbywających się w grudniu w Poznaniu. Prezentujemy spis treści pierwszego numeru.


"- Uważam, że wiele organizacji ekologicznych robi mnóstwo dobrej roboty, ale najczęściej (i dobrze) planują swoją pracę na wiele miesięcy (lat) do przodu - mówi portalowi wnp.pl Dariusz Szwed, przewodniczący partii Zieloni 2004, w odpowiedzi na nasz artykuł Ekologom nie zależy na ochronie środowiska". - - pisze Wirtualny Nowy Przemysł, portal WNP.pl.


Apelujemy do Policji o poszanowanie praw człowieka oraz bardziej stonowane i profesjonalne podejście do kwestii bezpieczeństwa uczestników imprez sportowych.


Publikacja "Zielone Miasto Nowej Generacji" jest swoistym miejskim zielonym manifestem. Pokazujemy w niej, że miasta powinny być "szyte" na miarę człowieka, tętnić życiem, stwarzać warunki do pracy, rozrywki i wypoczynku, kreować demokratyczną i otwartą przestrzeń publiczną, wyrównywać szanse obu płci, niwelować zarówno społeczne rozwarstwienie, jak i bariery architektoniczne. Ale nie tylko...

wersja polska

english version

Strona 1 z 2 1 2 >
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,647,058 Unikalnych wizyt